AUTOMATYKA PROCESOWA

AUTOMATYKA PROCESOWA

Nasi automatycy i technolodzy pracują od lat w jednym zespole. Ich wiedza jest systematycznie uzupełniana i aktualizowana, dzięki czemu nasi klienci mogą spodziewać się najwyższych standardów uwzględniających zarówno ich wymagania jak i wymagania procesowe. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla różnych branż, od programowania PLC po całkowicie zautomatyzowane zakłady produkcyjne i systemy transportowe.

UKŁADY STEROWANIA

✓ Projektowanie i realizacja układów sterowania
✓ Modernizacja układów sterowania
✓ Zintegrowane systemy sterowania
✓ Rozwiązania od koncepcji do uruchomienia
✓ Programowanie sterowników PLC
✓ Oprogramowanie systemów SCADA i HMI
✓ Projekty i wykonawstwo szaf elektrycznych
✓ Wykonawstwo instalacji kablowych

ROBOTYZACJA

Dostarczamy systemy i maszyny zrobotyzowane w obszarze pakowania.

PALETYZACJA

Oferujemy zrobotyzowane stacje do paletyzacji i depaletyzacji róznych produktów takich jak kartony, worki o rożnej gramaturze, paletyzacji pojemników plastikowych przy użyciu chwytaków standardowych lub dedykowanych pod specjalne wymagania.

STACJE PICK AND PLACE

Zrobotyzowane systemy typu pick and place bazują na robotach do róznych zastosowań z wykorzstaniem systemów wizyjnych. Pozwalają na chaotyczne podawanie produktów na wejsciu i uporządkowany ich odbiór w opakowaniach zbiorczych.

STACJE PAKUJĄCE

Wykonujemy stacje pakujące do procesu polegającego na pakowaniu mniejszych produktów, kartonów, worków w większe opakowania zbiorcze, pojemniki plastikowe, worki większego gabarytu. Stacje pakujące są również oparte o rozwiązania zrobotyzowane.

UKŁADY TRANSPORTU

Oferujemy systemy transportu dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego, warzywnego jak i automotive. Nasze systemy są stosowane w pojedyńczych liniach produkcyjnych lub w całych zakładach.